איי סיישל מועמדת למקום הראשון ב-2023 ב-50 החופים הטובים ביותר בעולם

רשימת 50 החופים הטובים בעולם, שהוצגה על ידי Banana Boat, היא תוצאה של מאמץ שיתופי שאסף קולות של למעלה מ-750 משפיעני נסיעות ואנשי מקצוע מוערכים. דמויות ידועות בתעשייה, כולל Jyo Shankar, Pilot Madeleine, ו-Dame Traveller, לקחו חלק בדירוג המקיף הזה, וסיפקו למטיילים תובנות שלא יסולא בפז והבטיחו ייצוג אמין ומדויק של החופים יוצאי הדופן בעולם.

Couple relaxing on a tropical beach Anse Source d'Argent at Seychelles, La Digue.

דירוג החופים התבסס על מספר קריטריונים, כמו יופי טבעי ללא פגע, ריחוק, מידת השחייה שלו, ימי שמש שנתיים וטמפרטורה שנתית ממוצעת. Lucky Bay באוסטרליה, Anse Source D'Argent באיי סיישל ו-Hidden Beach בפיליפינים תפסו את שלושת המיקומים הראשונים, כשהם עברו את החוף הפופולרי.

טיין הולסט, מייסדת שותפה של 50 החופים הטובים בעולם, הדגישה את הרלוונטיות של מחקר זה, במיוחד בתקופה שבה מטיילים רבים כמהים לחופשת החוף המושלמת בקיץ. היא משמשת כדרך ייחודית לגלות אבני חן נסתרות שלעתים קרובות אינן מורגשות על ידי הציבור הרחב, ומספקת השראה אידיאלית לחופשה על החוף.

Anse Source D'Argent, הידוע כאחד מקווי החוף המצולמים ביותר בעולם, שובה את המבקרים עם החול הזהוב, מי הטורקיז וסלעי הגרניט המלכותיים שלו. עם מספר מרשים של ימי שמש בכל שנה, חוף זה מכין את הבמה לחוויית חוף אידילי.

Anse Lazio, באי פראסלין, זכתה להכרה גם היא על ידי דירוג בין 30 החופים המובילים בעולם. אנס לאציו, שנחגג כאחד מהחופים הטובים ביותר בעולם, כולל רצועה רחבה של חול לבן רך ממוסגר על ידי סלעי גרניט בשני קצותיו. המים השקטים והצלולים שלו והשיפוע המתון הופכים אותו לאווירה אידיאלית לשחייה ושנורקלינג.

ראוי לציין כי שני החופים נבחרו בעבר בין 50 המובילים בעולם בשנת 2019 ושמרו על הרצף המרשים שלהם בשנת 2023. הכרה זו מחזקת עוד יותר את מעמדה של סיישל כיעד חובה עבור חובבי חופים ברחבי העולם, ומציע חוויה יוצאת דופן באמת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *